14
Листопад

Нейропсихологічний тест ImPACT ™ можна з повною впевненістю назвати стандартом для діагностики та реабілітації професіоналів і спортсменів-аматорів, які займаються різними видами спорту в США.

За допомогою даної методики на сьогоднішній день вже було обстежено понад чотири мільйони постраждалих. Внутрішньочерепні гематоми – це одна з головних причин, по якій спортсмени після травм стають інвалідами. Комп’ютерна томографія виступає першим тестом, яка виконується в лікарні після потрапляння пацієнта в медичний заклад з ушкодженням голови. Еквівалент випромінювання при КТ можна порівняти з кількома сотнями проведених рентгенографій грудної клітини. Безумовно, дослідження за допомогою комп’ютерної томографії часто не є обов’язковим, тим більше, що вона призводять до отримання пацієнтом великого заряду радіації, без якого можна було б обійтися.

Альтернативою в даній ситуації є Infrascanner 2000. Даний прилад дозволяє використовувати абсолютно безпечну методику, своєчасно і з високою імовірністю діагностики спортсменів з підозрою на ЧМТ.